For Girls× 002 {Stále svá a voňavá}

30. května 2010 v 11:20 | {Ł&F^ω^} - -> {Fifinka^ω^} |  For Girls ♡
×Kdy vás polije horko zdravě a kdy už je to moc? Jak zamezit nepříjemnému pocení v situacích, kdy nával emocí učiní ze ženy s příjemným voňavým aroma nervózní zpocenou bytost na pokraji zhroucení?
×Zdravé pocení×
Pocení je přirozený fyziologický proces, i když z něho kosmetičtí experti dělají leckdy zbytečného strašáka. Slouží především stabilní tělesné teplotě, k ochlazování povrchu těla a k udržování důležitých vlastností lidské kůže.

×Když vás "polije horko"×
Funkčnost a s tím spojenou aktivitu potních žláz řídí nervový a hormonální systém. Proto v emočně vypjatých situacích, kterých není dnes a denně málo, se člověk zpotí během několika vteřin. Míra je značně individuální, ale v každém případě nezanedbatelná. Výraz "polilo mě horko" je zcela na místě, stav organismu a především povrchu těla tomuto vyjádření odpovídá beze zbytku. Takto rychle vzniklý pot obsahuje více bakteriálních látek, a proto je velmi výrazný.

×Deodorant není antiperspirant×
Zde přicházejí na řadu deodoranty a antiperspiranty. Rozdíl mezi nimi je možné vyjádřit velmi jednoduše. Zatímco deodoranty účinně překrývají pach, v žádném případě nesnižují tvorbu potu. Jejich účinek je krátkodobý a je třeba je použít během dne několikrát a opakovaně. Oproti tomu antiperspiranty mají tu skvělou vlastnost, že umí stáhnout povrchovou vrstvu kůže a omezit tak činnost potních žláz. Jejich deodorační účinek zajišťují baktericidní přísady a kyselé pH.
Vyzkoušejte nové produkty od Rexony

×Novinky z Rexony×
Rexona představuje tři nové antiperspiranty: Sexy, Shiny a Happy. Tyto nové voňavé produkty jsou charakteristické nejen svými deo účinky, ale zároveň i přítomností tzv. hlavy, srdce a základu vůně, jak bývá zvykem u klasických parfémů.
Rexona Sexy
Jiskřící tóny na povrchu odhalí kombinaci smyslné vůně červených plodů a meruňky, které se rozvíjí až k základu. Uvnitř objevíte svěžest pečlivě vybrané směsi bílých květů jasmínu, magnolie a růže, zakončenou dotykem mixu vanilky, uklidňujícího muškátu a svůdného cedrového dřeva.
Rexona Shiny
Rexona Shiny překvapí energickou limetkou spojenou s vůní černého rybízu a tóny zelených lístků. V samém srdci vůně se ukrývá buket fialky, jasmínu a růže, obohacený intenzivní svěžestí ostružin a broskví. Závěrečnou vlnou je kombinace vanilky a muškátu, které evokují teplo exotických dřevin.
Rexona Happy
Výrazná melodie ovocných plodů překrytá dotekem akordů černého rybízu a broskve, ukrytá ve směsi s divokou malinou. Srdce odkrývá tóny opojného jasmínu, delikátní konvalinky, exotické magnolie a půvabné růže. V harmonii s vanilkou a muškátem vytváří neopakovatelné dřevité akordy.

×Vůně z Body Basics×
Další voňavé "protipotící" novinky přináší Body Basics. Jedná se o výrobky s výtažky z bílého čaje, a to White Tea Deodorant Spray a White Tea Antiperspirant Roll On. Sprej i roll s výtažky z bílého čaje poskytují nadlouho ochranu před nežádoucím pachem způsobeným nadměrným pocením. Pyšní se antioxidačními, antibakteriálními, protizánětlivými a zjemňujícími účinky. Navíc je můžete vyměnit za svůj parfém a několikrát za den si dopřát malé osvěžení díky jemné vůni bílého čaje.
Nenechte se ukolébat tím, že vás již poměrně dlouho nic "emočně" nerozhodilo. Může se to stát raz dva a nepříjemné následky si vyberou společenskou daň. Když budete na nepříjemné chvilky vyzbrojená svým oblíbeným antiperspirantem nebo deodorantem, nic vás nerozhází. A okolí vám zůstane příjemně nakloněno!
A na závěr: Nenechte se zmást voňavými omyly...
Voňavé omyly
Omyl 1. Při dodržování správné každodenní hygieny je zbytečné používat deodorant. Pocení není důsledkem nedostatečné hygieny. Pot sám o sobě je bez zápachu, ale ve společnosti bakteriální flóry na povrchu pokožky začíná zapáchat, špatná hygiena tento jev umocňuje.
Omyl 2. Když se málo potíme, nemusíme deodorant používat. Někteří lidé, kteří se velmi málo potí, mohou mít s tělesným pachem větší problémy než ostatní, tyto jevy spolu nesouvisí.
Omyl 3. Antiperspiranty brání správnému fungování potních žláz. Antiperspiranty rozhodně neblokují proces pocení, pouze ho funkčně regulují.
Omyl 4. Antiperspiranty jsou agresivní vůči pokožce. Přípravky procházejí velmi přísnou dermatologickou kontrolou a koncentrace aktivních látek je volena s ohledem na případná rizika podráždění pokožky, takže o agresivitě nemůže být řeč.
Omyl 5. Sprej a roll jsou stejně účinné. Kontaktní přípravky, jako tuhý deodorant, krém nebo roll, jsou nepoměrně účinnější než spreje. Velmi rychle se vstřebávají a obsahují vyšší koncentraci aktivních látek.
Buďte voňavá a sexy po celý hektický den!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama